3 Mart 2016 Perşembe

Felsefeyi geliştirdik

Size dürüst olayım.Her girişimci gibi kısa yoldan zengin olma hayalleri kuruyordum. Şahsen benim zengin olma amacım da refaha ulaşmak değil, birazcık bu adaletsiz düzene kendi çapımda minik bir yumruk vurarak, herkese bir şans verebilmekti.Daha sonradan anladım ki, aslında bunun için çok da para gerekmiyormuş.

İşte bu aşamadan sonra, Creatiny bir teknolojik - sosyal sorumluluk portalı olacak.Yapmayı hedeflediğim şey, kalabalık bir geliştirici topluluğu ile etrafa hayırlı bir şeyler dağıtmak.Peki bundan gelir elde edecek miyiz? Tam olarak evet değil.İşi yapanlar her kimlerse, paranın sosyal çerçevede nasıl harcanacağına onlar karar verecek. Bundan daha anlamlı bir fikriniz var ise dinlemek isterim.

Ben size aklıma gelen fikirleri yazacağım, tabi bunda %8 gibi makul... şaka şaka.. kimse cebine özel olarak harcayacağı 5 kuruş para sokmayacak.Reklam gelirleri de dahil.

Artık parayı eline alan her dallamanın hayırlı bir iş yapıyormuş gibi görünmeye çalışmasını izlemekten bıktım.Umarım bu, sizin için de güzel bir sebep olur.

Ben içimdeki ne güzel değer var ise onun için bunu yapacağım.Eğer yanlış bir şey yaparsam lütfen beni uyarın.Siz de her ne güzel değeriniz için ise bu işe katılabilirsiniz.Amacımız, programlamak - tasarlamak - paylaşmak ve tüm masumlara faydalı olmak.

Sağlıcakla

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder