Elektrikli Araç Takımı

Creatiny Elektrikli Araç ekibi olarak yenilenebilir enerjiler doğrultusunda hareket ederek, doğa dostu olabilmek ve gelişen teknoloji ile çağa ayak uydurma prensibi ile çıktığımız bu yolda, bizleri ortak bir çatıda bir araya getiren hedeflerimiz ile ilerlemekteyiz. Yaşadığımız toplumun yanı sıra, yaşadığımız gezegene de oluşturacağımız saygı da bize geri dönüt olacaktır. Bu geri dönütün en iyisini istiyorsak en iyisi için çalışmak zorundayız. Bu doğrultuda üretimi ve geliştirmesi tamamıyla ekibimize ait olan projelerimizde, kararlılığımızı ortaya koymayı ve bu kararlılığı sizlerle de göstermeyi istemekteyiz. 

Yaşanılabilir bir Dünya için yenilenebilir enerji diyor ve bu enerjiyi en verimli şekilde kullanmak, kullandırabilmek adına çalışmalar yapıyoruz. Ekip arkadaşlarımızla hedefimiz; gelişen teknolojinin arkasında duran yetkin bireyler olmanın yanı sıra, geliştireceğimiz teknolojinin de arkasını destekleyecek bir toplum oluşturmaktır. Üretim değil, amaç doğrultusunda kullanım istediğimiz çıktıyı bizlere verecektir. 

Tasarım, dizayn, yazılım, elektronik bağlantılar ve konumlandırmalar, motor üretimi vb. alanlarda elinden gelenin en iyisi için çalışan ekibimiz öğrenmeye meyilli, öğrenmeye meyilli olanın yanı sıra öğretmeye de gönüllü öğrencilerden oluşmakta. Ortak olarak yürüttüğümüz çalışmalarımızda, tamamıyla özgün ve yerli üretimi amaç edinmenin yanı sıra disiplinli ve özverili çalışmalar doğrultusunda ilerlemek de bizleri hedefimize ulaştıracak temel etkenlerdendir. Bireysel değil ekip bazlı çalışmalar projelerin temel destekçisidir diyor ve çalışmalarımıza devam ediyoruz. Biz de diğer gençler gibi inanıyoruz ki; memleketi gönüllü çalışan gençler kurtaracaktır. 

Diğer ar-ge takımlarımız