İnsan Kaynakları Ekibi

Creatiny, ” Memleketi ancak gönüllü çalışan gençler kurtarabilir!” misyonuyla hareket ederek, farklı bölümlerden aynı heyecan ve hayale ortak olan öğrencileri tek çatı altına toplamıştır. Gün geçtikçe bu çatı altındaki ekip arkadaşlarımız artmaktadır şu an 60’a yakın kişiyle aynı hayalleri ve heyecanı paylaşmaktayız.

Creatiny İnsan Kaynakları ekibi olarak temel hedefimiz; bu kadar kalabalık bir ekibi ortak paydada buluşturmak, insanlara güvenli ve mutlu çalışma ortamı sağlamaktır. Tüm ekip üyelerinin takiplerini yapmak, gelişimlerine rehber olmak, onlara samimi bir ortam oluşturmak, Creatiny ’i daha şeffaf bir yer haline getirmek ve onların ihtiyacı olan motivasyonu onlara sağlamak da amaçlarımız arasındadır. Biz İnsan Kaynakları Ekibi olarak; tüm üyelerle bireysel olarak her zaman iletişim halindeyiz. Bu sayede her bireyin fikirlerini açıkça söylemesini ve kurduğumuz arkadaşlık bağlarıyla, çatımız altındaki herkesin kendini evinde hissetmesini hedeflemekteyiz. İletişimlerimizde her zaman tarafsızlık ve güvenilirlik ana hedef olmuştur. Bu şekilde hareket ettiğimizde hem o an ki sorunları ve hatta çoğu zaman daha ortaya bile çıkmamış problemleri çözebilmekteyiz. Aynı zamanda her zaman açık fikirli olduğumuzu belirterek ve bunu aldığımız kararlarda tüm üyelere de göstererek onların güvenini kazanmış, fikirlerini-önerilerini direkt bizimle paylaşma fırsatı sunmuş oluyoruz. Aldığımız dönütlerle beraber kendimizi yenilemeye, geliştirmeye sürekli devam etmekteyiz.

İnsan Kaynakları Ekibi olarak, hedeflerimiz doğrultusunda sürekli çalışıyoruz, gün sonunda diğer ekiplerin samimi ve yüksek motivasyonlu bir şekilde çalıştığını görmek bizi her şeyden çok mutlu ediyor ve çalışma azmimizi arttırıyor. 

DİĞER EKİPLERİMİZ