Oyun Geliştirme Takımı

Creatiny Oyun ekibi olarak hedefimiz, her geçen gün gelişen oyun sektöründe ülkemizi en iyi şekilde temsil etmektir. Farklı alanlardan üyeleri içinde barındıran ekibimiz ortak bir amaç doğrultusunda Creatiny çatısı altında toplanmış ve hayal gücünün sınırları belirlediği bu sektörde özgünlüğü kendine ilke edinmiştir. Ekibimiz gün geçtikçe büyüyen, büyüdükçe tecrübelenen ve tecrübelerini paylaşmaktan çekinmeyen farklı üniversite ve branşlardan olan mühendis, mühendis adayı ve farklı mesleklerden gönüllü arkadaşlardan oluşmaktadır. Oyun ekibi olarak biz de inanıyoruz ki; memleketi ancak gönüllü çalışan gençler kurtaracaktır.  

Modelleme, programlama, tasarım ve hikayeleme gibi alanlarda yetkinlik ve donanım sahibi üyelerden oluşan ekibimiz, analitik ve çözüm odaklı ilerleyerek yeni oyun teknolojilerine de hızla ayak uydurmakta. Birçok oyun türünü bizzat test ederek sunulacak içeriklerimizin en iyisi için çalışmaktayız. Farklı fikir ve tecrübeler barındıran ekibimizde inanıyoruz ki, en iyisi için çalışmaktan asla vazgeçilmeyecek. 

İlk etapta mobil olarak “Turkcell Geleceği Yazanlar” yarışmasında başarıyı hedefleyen ekibimiz, daha sonra sırasıyla mobil, bilgisayar ve konsol olarak farklı alanlarda en iyi oyunları çıkarmak ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için çalışmalarına son sürat devam etmektedir. Bu süreç dahilinde çıkaracağımız oyunlarla da kendimizi göstermek ve deneyimlerimizi arttırmak için düzenli olarak içerik üretmeye devam etmekteyiz. Creatiny oyunları çok yakında sizlerin de erişimine açılacak ve inanıyoruz ki desteğinizi de alacaktır. 

Her oyunun arkasında bir hikâye, her hikâyenin de arkasında bir hayal gücü olmalı. Bizimle hayal gücünün bile sınırlarını zorlamaya var mısınız? 

Diğer ar-ge takımlarımız